Vítejte zde :)

První vyhrání z kapsy vyhání...

18. června 2012 v 21:40 | Hejikoptea |  Hlody
Můj první pokus, který nevyšel...


Dne 3.12. jsem potkala nové lidičky, skoro to vypadalo jako osud... Ale stalo se pár divných věcí...

(.......)

A tak pokračovalo moje špatné mínění. Jenže pak se to opět obrátilo a já měla radost až do noci.
Bylo to úterý 7.12. Kráásný to večer. A ještě lepší další den. Fakt jsem se měla dobře a byla jsem ráda. A možná i šťastná. A pak přišel na řadu pátek - bylo to fajn. Jenže pak? No právě - pak už nic. Nechápu, nevím a přemýšlím, proč? Moje chyba? Jaká? Sem idiot... A nejhorší je, že mi na to m nikdy nezáleželo, bylo mi to fuk a prostě nezájem. A ten první pátek to změnil. A změna přetrvává. Chci se vrátit k normálu, nechat to plavat. Už jsem si řekla, že ano. Seru na to. Jenže pak se ukáže, že to nejde. Asi jsem se změnila. A nevím, jestli jsem chtěla. Uvidím, jak se budou věci vyvíjet do konce tohoto týdne. V neděli si podám rozhodnutí, jak hodlám jít dál.

(........)

Byla jsem ráda, že jsem se v neděli rozhodla. Řekla jsem si, že na to seru. Nejdřív jsem nevěděla, ale teď jsem byla pevně rozhodnutá. Prostě konec. Sejde z očí, sejde z mysli... Jenže co se mi nestalo! Moje oči dnes opět viděly! Chjo... Takže zase všechno od znova a stejně to dopadne nejspíš podobně... Ale naděje umírá poslední.

(.........)

Konec, definitivní konec. Cestu mi zkřížily jiné plány a já se na rozcestí dala jiným směrem. Stará cesta končí, zpět se nevrátím.
První vyhrání, z kapsy vyhání... Ještě jsem napoprvé nevyhrála...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.