Vítejte zde :)

Můj start v AION - Priest Chanter

25. června 2013 v 11:14 | Hejikoptea |  Hlody
Aion - moje malá závoslost. :D Začala jsem tuto hru uplně čistě náhodou, a úplně čistě náhdou byla moje první postava Chanter.

Aion začal jak jinak - přes přítele. Já, která si hraje maximálně online-ovky v prohlížeči, sedla jsem k MMORPG hře, samozřejmě netušíc, co je to zač.

Přítel mi řekl, že chanter bude pro začátek to pravé. Nějaký ten útok (dmg) + trochu léčení (heal). Chanter pojmenován po mě - Zeleninka - mě prováděl prvními krůčky ve hře. Co je vůbec chanter zač, já nevěděla. Měla jsem hybrida, jen jsem zaíjela a zabíjela. A oni zabíjeli mě. Víc, než já je. :D Ano je řeč o nepřátelích sedících někde na druhé straně sítě. Já, hrdý Asmodian se nechávám krutě zabít Elyosama.
Začala jsem přemýšlet, co se tu vlastně děje. Zjistila jsem, že musim dbát na dobré vybavení, pro chantera konkrétně oblečení (armor) typu chain, zbraň (weapon) staff (hůl). Dobrá staffka udělá z chantera celkem rychlýho zabijáka...
Chanter, pokud jede v partě (grupy do dungů) potřebuje support skilly pro podržení party, jako zabiják do party se moc nehodí, od toho jsou jiné postavy... Já si jedu ted chantera jen na zabíjení, takže party nechodim, jen se snažim zabíjet. :D Ted už se občas i zadaří. :P
To je ona - moje Zeleninka jako 28 lvl. To jsem ještě ani netušila, co to je pomalu zač. :)

Asmodians - černá křídla :)) (Elyos mají bílá)

Můj chanter když byl krásný 50 lvl. :)

Zeleninka - ,,Zorro" :D

Chanter vs. Templář - PvP 1vs1 aréna - tady jsem jí vyhrála :)

Chanter na 60 lvlu - dokáže jako support zastoupit v menší míře i clerika (léčitele), tady jsme draka zabili, pro mě velký úspěch, že nikdo neumřel. :)

Takže když to shrnu - chanter jako dps (damage per second) dokáže i dost dobře zabít, ale do party se hodí spíše jako support (jedná se o tzv. stigma skilly, které se dají vyměňovat dle vaší volby).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.