Vítejte zde :)

Co je to vlastně AION?

25. června 2013 v 12:34 | Hejikoptea |  Hry
Koho to například zaujalo a chce se dozvědět více....

Citace z aion-cz.com:
Autor: WoGGha

,,Aion je fantasy MMORPG za jejímž vývojem stojí jeden z nejsilnějších korejských vydavatelů NCsoft (stojí za populární sérií Lineage a Guild Wars.) Aion byl vyvíjen jako mix východního a západního stylu MMORPG her. Od svého spuštění v listopadu roku 2008 si na korejském trhu vypracoval pozici jasné jedničky a drží si ji i nadále. Po necelém roce byl Aion připraven k vydání i u nás v Evropě a Sev. Americe.

Rozmanité prostředí
Díky modifikaci herního enginu Crytek™ a tvorby nápaditých korejských designérů se hráči mohou ve hře pohybovat v detailně zpracovaných, autentických a rozmanitých prostředích. V nich se mohou potkat s více či méně bizarními moby. Od podzemních červů, ohavných housenek, roztodivných šelem, draků všeho druhu až po zombie s hrncem na hlavě, golemy s dírou v zádech, tlusté létající bloby a podivná stvoření, připomínající spíše plyšové hračky pro děti...

Elyos vs. Asmodians vs. Balaur
Hráči si mohou vybrat ze dvou hratelných ras, do jejichž souboje navíc promlouvá třetí nehratelná dračí rasa Balaur. Líté boje se vedou především o Pevnosti, které se nacházejí v Abyss, což je velice nestabilní oblast uprostřed světa a také v domovině dračí rasy - v Balaueře.

8 povolání
Hráči si při výběru postavy mohou zvolit jednu ze čtyř základních archetypů a poté, co se stanou Daevou, si vyberou svoji užší specializaci. Na výběr jsou bojovníci zastoupeni defenzivním Templářem a ofenzivním Gladiátorem, damage dealeři Assassin (melee) a Ranger (range), mágové Sorcerer , disponující celou řadou kouzel a Spiritmaster spoléhající na své summony. Tyto povolání pak doplňují léčitelé Cleric (typický healer) a Chanter (hybrid/buffer)."
-doplním, že update 4.0 přinesl do hry povolání Gunner (pistolník) a Bard (hudebník). Update 4.5 pak doplnil povolání o Aethertecha (postava využívající mecha)
- Společnými silami proti nepříteli...

Ve hře si vytvoříte postavu dle svého, skoro nemožné potkat dvě stejné postavy. Každá postava (char) má své jedinečné útoky a možnosti (skilly), doplněné o tzv. stigma skilly, které dělají z každé postavy ještě ojedinějeljší, protože není možné využít všechny stigmy (např. ranger má základní skilly každý stejný, ale stigmy si vyberou dle svého a takhle je to u všech charů). Ve hře je možnost na některých místech létat, kde není možnost létat, je možnost plachtit. :)
Hráči můžou hrát solo, splňovat úkoly různě po mapách, nebo hrát v partách a chodit tzv. dungeony, kde můžou dropovat i speciální vzhledy (skiny oblečení nebo zbraní) nebo lepší zbraně (weapon), či oblečení (armor)
Hra se dělí na PvE a PvP zóny (možnost i PvPvE zón).
Raksha

Kdykoliv budete mít na mále, nevzdávejte PvP! Příklad zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.