Vítejte zde :)

Browser games

7. listopadu 2017 v 12:28 | Hejikoptea |  Hry
Kdysi dávno jsem tu napsala články na nějaký hry v prohlížeči, co jsem kdysi hrála a v tý době mě to bavilo. Teď po letech, co je už nehraju nemá smysl, abych každý jednotlivý hře dělala článek, když neznám jejich aktuální verze, ale napíšu jen ve zkratce.


Vedle Ufonka, VJKKS, BiteFightu a Elvenaru (ten jedinej aktuálně hraju) jsem ještě kdysi hrála tyhle hry v období ZŠ a SŠ:

Farmerama:
Jedna z prvních farmících her na počítači, co jsem hrála. Farmerama byla ze začátku fakt super, vlastní pole s plodinama, slepičky, králíčci, kravičky... Postupně do hry začali přidávat další a další možnosti, takže jsem hru ukončila.

Zelené impérium:
Pamatuju si na to ještě docela dobře. S trpaslíkama jsme pěstovali zeleninu a ovoce na zahrádce. :D Hrávaly jsme to s holkama na střední, byla to docela sranda. Hru jsem také dávno ukončila.

Skyrama:
Mám ráda letadla, takže jsem na Skyramu narazila celkem snadno. Hra ze začátku byla fakt super, od malých letadel po velký dopravní proudový letadla. Jenže u toho člověk musí sedět nějakou dobu, než se letadla natankují, naplní lidmi atd, takže čekaní u počítače docela bylo dlouhý. Možná z toho důvodu mě to přestalo bavit.

Když si na nějakou hru ještě vzpomenu, dopíšu jí sem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.