Vítejte zde :)

Jmenuju se Earl

6. listopadu 2017 v 14:50 | Hejikoptea |  Seriály
S přítelem občas začnem sledovat série různých seriálů. Nedávno jsme shledli celý seriál Jmenuju se Earl.


Seriál začíná pěkným úvodem, takže mě zaujal a ráda jsem ho sledovala. Typický americký pobuda, samý krádeže a maléry. Jenže jednoho dne vyhraje setřením losu 100 000 amerických dolarů a vzápětí ho porazí auto. Skončí v nemocnici a tam přichází na myšlenku karmy. Konej dobro, a dobro se ti vrátí. Sepsal si seznam všech svých špatností a začal jednu po druhé napravovat. V každým díle začíná jedno po druhém napravovat a my začínáme objevovat celý jeho svět, který je docela i zajímavě propletený s různými lidmi. A jeho bratr Randy - mírně retardovaný až je roztomilý. Toho si zamilujete.

ČSFD:
Znáte takovýho toho chlápka, kterýho potkáte cestou do obchodu na maloměstě, kde se stavíte cestou k babičce? Takovej ten trhan, co si koupí krabičku cigaret, pár výherních losů a jedno pivo v deset ráno. Takovej ten typ, u kterýho si radši počkáte, až odejde, než tam se svou rodinou vůbec vkročíte. No... Tak to jsem já. Jmenuji se Earl.

Tak začíná každý díl. Život Earla se najednou změnil, když vyhrál v loterii, ale nebylo to samo sebou, vše bylo dílem karmy. Ale karma si žádá oběti. Aby si své peníze užil, vyrobil seznam špatných věcí, které kdy provedl - a musí je napravit. Ne vždy to jde tak lehce, jak by zprvu zdálo. Jenže Earl to nevzdává a bojuje i proti své bývalé ženě, která ho chce o peníze obrat.
(BUD-SFIS)

Jmenuju se Earl (TV seriál)

USA: My Name Is Earl
Slovensko: Volajú ma Earl
Komedie
USA, 2005 - 2009, 35 h 18 min (Minutáž: 96x20 min)

Obrázek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.